مزیت‌های مشاوره اختصاصی با تیم آرمان

0
331
مشاوره اختصاصی

آینده خودرا با ما تضمین کنید

  • انتخاب مشاوره شما بعد از ثبت‌نام به صورت تخصصی و با توجه به نقاط ‌ضعف و قوت شما صورت میگیرد.
  •  تخصیص کارشناس حرفه ای با توجه به روحیه،  علایق و نیازیهای فردی شما.
  • برخلاف بسیاری مراکز، هزینه ها به صورت ماهیانه از شما دریافت می‌کنیم و به هر دلیلی از مشاوره و عملکرد مجموعه رضایت نداشتید، می‌تونید ماه‌های بعدی رو ادامه ندید و حتی همان هزینه ی مانده توسط مرکز عودت داده خواهد شد.

متاسفانه روال مراکز مختلف این که هزینه‌ سالیانه رو بگیرند و یا کلی سی دی به شما میفروشند بعد که هزینه رو دریافت کردند، آن خدمات موعود هیچ کدامشون دیده نمیشه، ولی ما هر هفته پیگیر وضعیت دانش‌آموزان و رضایت آنها از مشاورشان هستیم و تلاش مجموعه برای رضایت بالای شما همیشه وجود دارد.

  • دریافت خدمات با کیفیت تا پایان روز کنکور و حتی بعد ازآن

اکثر مؤسسات برای جذب مشاور آگهی میدهند و اکثراً هم هدفشون این که فرد مشاور فقط و فقط یک رشته تاپ بخونه و به قولی رتبه برتر باشه! ولی در این مرکز دقیقاً برعکس شخصاً می‌ریم دنبال دانشجوهای رشته‌های تاپی که میشناسیمشون و می‌دونیم که تو کار مشاوره بهترین هستند و تجربه، توانایی، علم و علاقه در حوزه ی مشاوره دارند و البته ممکنه خیلی از این دوستان خودشون رتبه برتر هم بوده باشند.

  • حرفه ای درس خوندن با یک راهنمای متخصص و حرفه‌ای

تمام مشاورین عزیز ما طبق چارچوب مجموعه فعالیت می‌کنند. اکثر مؤسسات وقتی مشاوره‌ای رو به عضویت در می آورند دیگه پیگیر مشاورشان نیستند و هر کدوم یه جور پیش میرند، اما در مرکز مشاوره آرمان وضعیت و روند کار دانش‌آموزان، برنامه ها و مشاوران کنترل همیشگی می‌شود.

و این یعنی آسودگی خیال از حمایت حرفه‌ای همیشگی و نظارت بر کیفیت پیشرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید