درباره ما

موسسه آرمان

موسسه کنکور آرمان، تیمی مجرب و متشکل از مشاوران و اساتید کارآزموده می باشد که هر کدام از این مشاوران و اساتید در زمینه های مختلف تحصیلی، سالها فعالیت کرده و تخصص کافی برای راهنمایی شما را دارند تا رضایتمندی از موسسه آرمان را به حداکثر برسانند.

وب سایت آرمان کنکور نیز به جهت رفع نیاز های موجود دانش آموزان عزیزمان در امور تحصیلی و مشاوره تحصیلی ایجاد شد.در این وب سایت انواع مقالات مشاوره تحصیلی و آخرین اخبار درباره آزمون های مختلف قرار می گیرد. در این مقالات سعی شده تا به تمامی سوالات تحصیلی پاسخ داده شود، البته اگر نکاتی در ذهن شما وجود دارد که به آنها اشاره نکردیم، می توانید به ما منعکس نمایید.

در این موسسه سعی بر این شده است تا تمامی نیازهای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری شامل پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم در قالب بسته های تحصیلی و مشاوره ای، در اختیار این دسته از عزیزان قرار گیرد تا ضمن بهره بردن از با کیفیت ترین اساتید و مشاورین؛ محتواهای آموزشی که در اختیار مخاطبین قرار میگیرد، از بهترین استانداردهای آموزشی برخوردار باشد.

گواه این مدعا، موفقیتهایی است که هرساله دانش آموزان موسسه در آزمونهای سراسری در رشته های انسانی، ریاضی و تجربی کسب میکنند تا شاهد به نتیجه رسیدن تلاشهای مستمر خود این عزیران و مجموعه اساتید و مشاورینشان باشم. 

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی های آموزشی، رویکرد این موسسه در سالهای اخیر بهره گیری از این ابزارهای جدید به خصوص آموزش الکترونیک بوده است تا با این روشها در وقت و هزینه دانش آموزان صرفه جویی کرده و باعث بالا بردن بهره وری گردد.

  • بسته های مشاوره ای خصوصی، نیمه خصوصی
  • برگزاری کارگاه های مشاوره ای و کنکور
  • فروش جزوات برتر
  • کلاس های تقویتی خصوصی ، نیمه خصوصی و گروهی
  • کلاس های آنلاین کنکور : شیمی ، زیست ، فیزیک ، ریاضی